Přeskočit na obsah

Video tutoriály

Nejen pro domácí nahrávání hudby

Co je to mixing

Filosofie mixingu nebo jak mixing funguje. Proč potřebujete mixing a že je to jednoduché. To přesně se dozvíte v tomto videotutoriálu. Provází Tomáš Chrástek

Jak si doma nahrát zpěv

Natáčení zpěvu, rapu nebo podcastu, všechno má společné jednu věc. Mikrofon a hlas. Jak tyhle dvě věci spojit s počítačem a nahrát se vám dnes poví Tomáš Chrástek. Dostane se i na harmonie a rozdíl mikrofonů

Jak si nahrát akustickou kytaru?

Potřebujete si nahrát akustickou kytaru, ale nevíte jak na to? V tomto videu se dozvíte všechny základy. Jaký vybrat mikrofon? Kam umístit mikrofon?

Jak si naklikat realistické bicí v počítači?

Jak si naprogramovat bubeníka ve studiové kvalitě ? Není to tak těžké jak se zdá! Podíváme se na to jak se bicí naklikávají a že toho moc nepotřebujete.

Jak si natočit MIDI ?

Chceš znít jako Skrillex nebo Diplo, nebo ti postačí nahrát svůj klavírní performance? Ještě než začneš vybírat zvuky, musíš pochopit jak funguje MIDI. V tomto Videotutorialu se dozvíš co je MIDI a jak ho ovládat ke svému prospěchu.

Jak si nahrát elektrickou kytaru do počítače

Chceš se nahrát do počítače ale buď k tomu nemáš vybavení nebo nechceš hlasitým randálem naštvat souseda? V tomto díle si nahrajeme kytaru bez jakéhokoliv mikrofonu nebo šíleně komplikovaných technik.

Jak funguje mikrofon?

Chceš si vybrat mikrofon ale nevíš co všechny brát v potaz? A jaký je mezi mikrofonama rozdíl? Tomáš Chrástek ti dnes všechno vysvětlí a názorně ukáže.

Základy softwaru pro nahrávání hudby - DAW

Programy na nahrávání do počítače nejsou žádná věda. Dnes vysvětlíme princip a základ tohoto softwaru.

Co potřebuješ k domácímu nahrávání?

Chceš se nahrát doma, ale nevíš jaké je minimum techniky k tomu aby všechno fungovalo? Co znamená DAW a kolik kabelů musím mít? V tomto videu se dozvíte odpovědi na tyto otázky!

Kontakt

Napiš nám co tě zajímá